5. Uluslararası Hipokrat Tıp ve Sağlık Bilimleri Kongresi

18-19 Aralık 2020

 

1- Kongreye bir kişi en fazla 2 bildiri ile katılabilir

2- Başkasının adına bildiri sunulamaz. Kongrede sunum yapacak kişinin mutlaka yazar veya ortak yazar olması gerekmektedir. 

3- Kongrede sunum yapılmadığı taktide katılım belgesi verilmez. Bu konuda ısrarcı olunmaması rica olunur. Katılım belgesi sadece sunum yapana verilir.

4- Kongreye özetle katılım sağlanabilir. Tam metin gönderme zorunluluğu yoktur..

5- Özet ve Tam Metin göndermede kongre web sayfasında belirtilen tarih ve kurallar esastır.

6- Kongre programında belirtilen salon, gün ve saatte  sunum yapmayanlar kongreye katılmamış sayılacaklardır. Sözlü sunum maksimum 15 dakika olmalıdır.

7-  KONGREYE BAŞVURU, ÖZET VE TAM METİN YÜKLEME konusunda  detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını okuyunuz

ÖZET VE BAŞVURU HAKKINDA
1. Özetler 300 kelimeyi geçmemelidir. Sadece Türkçe veya sadece İngilizce özet ile katılım sağlayabilirsiniz. Web sayfası Türkçe zorunlu kılıyor. Ancak sadece İngilizce özet yüklemek isterseniz Türkçe kısmına İngilizce başlık, özet ve anahtar kelimeleri girebilirsiniz.
2- Yazar/ların unvan/ları ve kurum bilgileri doğru girilmelidir.
3- Başlık yazarken tüm harflerde BÜYÜK HARF kullanmayınız. Her Kelimenin İlk Harfi Büyük Olmalıdır.
Özellikle İngilizce başlıklarda buna mutlaka dikkat edilmeli, on, of gibi edatlar küçük yazılmalı. Türkçe karakter kullanılmamalıdır

KABUL/DAVET MEKTUBU
Başvurunu onaylandığında davet mektubunuz sistemden otomatik olarak gönderilir. Üyelik girişinden girerek özetinizin detay kısmından davet mektubunuzu indirebilirsiniz. Sistem davet mektubu gönderdiğinde size mail ile de haber verecektir.

KATILIM BELGESİ

Katılım belgesi sadece sunum yapan kişiye verilir.

 

KATILIM ÜCRETİ
Davet mektubunuzu aldıktan sonra katılım ücretinizi yatırabilirsiniz. Çoklu yazarlarda fatura kimin adına kesilecekse onun hesabından ödeme yapılmalıdır. Veya durum ödeme esnasında açıklama kısmına yazılmalıdır.